FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski

Oferta

Profesjonalna firma handlowo-usługowa Piotrki znajduje się w Kętrzynie, w województwie warmińsko-mazurskim. Właścicielami przedsiębiorstwa są Piotr Moroz oraz Piotr Panewski.

Specjalizujemy się w zakładaniu trawników. Wykonujemy profesjonalne usługi ogrodnicze, w tym nawożenie. Projektujemy i zakładamy ogrody. Trudnimy się wykonaniem systemów nawadniających i nawierzchni. Podejmujmy się naprawy sprzętu. Serwisujemy sprzęt ogrodniczy i ostrzymy noże do kosiarek. Świadczymy również opiekę nad grobami.

Zajmujemy się usługami z zakresu zarówno ogrodnictwa, jak i budownictwa. Oferujemy Państwu wypożyczalnię sprzętu. Posiadamy młotowiertarkę, młot kujący i wyburzeniowy, spawarkę oraz szlifierkę kątową. Dysponujemy odkurzaczem przemysłowym, betoniarką, zagęszczarką płytową oraz osuszaczem do powietrza, zacieraczką, a także glebogryzarką spalinową. Wynajmujemy też kosy spalinowe, kosiarki, nagrzewnice olejowe i rozdrabniacze do gałęzi.

W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. aeratory i wertykulatory, agregaty prądotwórcze, dmuchawy do liści, frezarki, a także hydrofory. Oferujemy szeroki wybór kosiarek, kos, łupiarek, myjek ciśnieniowych oraz nożyc do żywopłotu, odkurzaczy, odśnieżarek i pilarek. Polecamy także pompy ogrodowe i zanurzeniowe, przecinarki do betonu, rozdrabniacze oraz traktory ogrodowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski
NIP
7422250993
Rok założenia
2015

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski
  • Jaki jest adres firmy FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski Adres to: 11-400 Kętrzyn , Mazowiecka 15 (woj. warmińsko-mazurskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski Kontakt telefoniczny to: 794 294 623
  • Jaki jest e-mail do firmy FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski E-mail to: piotrki.ketrzyn@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski NIP to: 7422250993
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy FHU. Piotrki s.c. Piotr Moroz & Piotr Panewski Współrzędne geograficzne to: 54.0765644901961°N 21.3991126470588°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas