Silesia Buisness School. Słomowicz A.

O firmie

Firmę Silesia Buisness School. Słomowicz A. można znaleźć w województwie śląskim. Adres naszej działalności to: Brynowska 65 lok. 5, Katowice. Branża, w której jesteśmy specjalistą, to Szkolenia, kursy.

Chcesz skorzystać z naszych usług? Sprawdź współrzędne: 50.23169N, 18.99552E.

Nasza firma Silesia Buisness School. Słomowicz A., która zlokalizowana jest w miejscowości Katowice, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Silesia Buisness School. Słomowicz A.

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Silesia Buisness School. Słomowicz A.
  • Jaki jest adres firmy Silesia Buisness School. Słomowicz A. Adres to: 40-584 Katowice , Brynowska 65 lok. 5 (woj. śląskie)
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Silesia Buisness School. Słomowicz A. Współrzędne geograficzne to: 50.23169°N 18.99552°E
Informacja o przetwarzaniu danych
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas