Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak

Oferta

Pracownia geodezyjna Geo-Bit znajduje się w Kaliszu, na terenie województwa wielkopolskiego. Działalność prowadzimy od 2003 roku. Zajmujemy się świadczeniem usług kartograficznych i geodezyjnych. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Piotr Kubiak. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele mniejszych i większych firm.

Zakres naszych obowiązków obejmuje opracowywanie map, wytyczanie obiektów, sporządzanie map numerycznych, a także wykonywanie pomiarów geodezyjnych w terenie. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które umożliwiają nam dokładne pomiary bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia. Geodezja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zajmujemy się również zakładaniem i aktualizacją numerycznych baz danych, ewidencją gruntów, a także opracowywaniem map o pełnej treści. Zajmujemy się również obsługą geodezyjną realizowanych inwestycji w zakresie budowy i przebudowy układów komunikacyjnych.

Chętnie pomagamy klientom w zakresie procesu inwestycyjno-budowlanego, począwszy od podziału działek, przez wytyczenia obiektów budowlanych, a skończywszy na końcowych pomiarach inwentaryzacyjnych. Z naszych usług najczęściej korzystają firmy budowlane, firmy projektowe, biura architektoniczne, a także klienci indywidualni.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak
NIP
6181603796
REGON
250283435
PKD
74.20.C
Rok założenia
2003
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak
  • Jaki jest adres firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak Adres to: 62-800 Kalisz , Etruska 7 (woj. wielkopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-18:00; Sb.: 08:00-14:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak Kontakt telefoniczny to: 62 766 15 20
  • Jaki jest e-mail do firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak E-mail to: geobit_kalisz@interia.pl
  • Jaki jest NIP firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak NIP to: 6181603796
  • Jaki jest numer REGON firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak Numer REGON to: 250283435
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Geo-Bit Pracownia geodezyjna Piotr Kubiak Współrzędne geograficzne to: 51.7196274509804°N 18.100070254902°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas