Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki

O firmie

Firma Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki zlokalizowana jest w województwie podkarpackim. Najszybciej można się z nami skontaktować, dzwoniąc pod numer: 788 951 981. Numer NIP pozwalający na weryfikację firmy to: 8172084151. Branża, w której się specjalizujemy, to Szkolenia, kursy.

Czekamy na zapytania pod adresem e-mail: dominik.frankowicz@wp.pl. Od 2020 roku świadczymy usługi najwyższej jakości. Chcesz skorzystać z naszej oferty? Znajdziesz nas po współrzędnych: 0.0N, 0.0E.

Nasza firma Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki, która zlokalizowana jest w miejscowości Janowiec, zajmuje się organizacją fachowych szkoleń i kursów. Oferujemy różnego rodzaju kursy przeznaczone dla szerokiego grona klientów. Zapewniamy szkolenia zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Naszą ofertę kierujemy do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje, a także uzupełnić i zaktualizować posiadaną wiedzę. Nasza firma szkoleniowa proponuje kursy na najwyższym poziomie.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki
NIP
8172084151
Rok założenia
2020

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki
  • Jaki jest adres firmy Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki Adres to: 39-312 Janowiec 123 (woj. podkarpackie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki Kontakt telefoniczny to: 788 951 981
  • Jaki jest e-mail do firmy Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki E-mail to: dominik.frankowicz@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Dominik Frankowicz Korepetycje z Matematyki i Fizyki NIP to: 8172084151
Informacja o przetwarzaniu danych