Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie

Oferta

Siedziba prowadzonej przez nas firmy znajduje się w Horyńcu-Zdroju, w województwie podkarpackim. Działalność na rynku usług parkieciarskich rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu. Wysoką jakość naszych usług docenili dotychczas tak znamienici klienci jak m.in. Teatr Narodowy, Muzeum Powstania Warszawskiego czy Klub Piłkarski Legia Warszawa.

Specjalizujemy się w cyklinowaniu i układaniu podłóg drewnianych. Podejmujemy się także wykonania podłóg laminowanych, parkietów, mozaik. Układamy również bruk parkietowy, deski parkietowe, rozety i bordiury. W ofercie posiadamy wysokiej jakości chemię parkietową (kleje, lakiery, oleje oraz inne środki). Stare podłogi wymieniamy lub poddajemy renowacji. Dzięki nowoczesnym maszynom bezpyłowym możemy realizować zlecenia w zakresie szlifowania i polerowania oraz frezowania i czyszczenia posadzek betonowych i kamiennych. Dysponujemy wszystkimi możliwymi gatunkami drewna krajowego i egzotycznego. Wykonujemy także oceny i naprawy szlichty, listwowanie, kosztorysowanie, lakierowanie.

Posiadamy bogate doświadczenie w zabudowie różnego rodzaju wnętrz i wyposażaniu w meble biur, restauracji, banków czy sklepów. Zajmujemy się realizacją mebli na wymiar, w tym przede wszystkim mebli do kuchni, sypialni, łazienki oraz pokoju dziecięcego.

Nasza działalność skupia się także na usługach związanych z wykonaniem schodów drewnianych lub schodów drewniano-metalowych. Wykonujemy schody zabiegowe, kręte, kręcone lub samonośne.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie
NIP
7931208924
REGON
650236890
PKD
43.33.Z
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie
  • Jaki jest adres firmy Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie Adres to: 37-620 Horyniec-Zdrój , Kniaziewicza 11 (woj. podkarpackie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie Kontakt telefoniczny to: 22 619 34 18
  • Jaki jest e-mail do firmy Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie E-mail to: biuro@komosinski.eu
  • Jaki jest NIP firmy Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie NIP to: 7931208924
  • Jaki jest numer REGON firmy Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie Numer REGON to: 650236890
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Komosiński Andrzej Usługi parkieciarskie Współrzędne geograficzne to: 50.1900403972389°N 23.369732572988°E
Obowiązek informacyjny