Termochem. PPHU

Oferta

Prowadzimy firmę Termochem z siedzibą w Głownie, w powiecie zgierskim, w województwie łódzkim. Jesteśmy ekspertami w zakresie produkcji armatury przemyslowej, z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wstawek montażowych (łączników rurowych), dzięki którym można szybko zamontować lub zdemontować rurociąg lub armaturę. Łączniki znajdują praktyczne zastosowanie w rurociągach wody, ropy i gazu. Oferujemy szeroki asortyment klap zwrotnych, przepustnic kołnierzowych i międzykołnierzowych, trójników, zwężek, kolan, zasuw, zaworów czy prostek.

Zajmujemy się sprzedażą ekologicznych zbiorników magazynowych: naziemnych jedno- i dwupłaszczowych oraz podziemnych dwupłaszczowych z takich tworzyw jak PE, PEHD czy PP. Świetnie sprawdzają się bezpiecznym magazynowaniu substancji chemicznych groźnych dla środowiska naturalnego. Wyróżniają się odpornością na media agresywne.

Oferujemy sprzedaż absorberów, adsorberów i pochłaniaczy oparów i substancji chemicznych, dzięki którym można określić procentową zawartość węgla w popiele lotnym. Specjalizujemy się także w monitorowaniu przepływu powietrza oraz monitorowaniu i optymalizacji spalania węgla.

Proponujemy także duży wybór krat z tworzyw sztucznych GFK, w tym krat kompozytowych, pultruzyjnych, fenolowych oraz paneli pomostowych.

Jesteśmy również dystrybutorem systemów pomiarowych i kamer inspekcyjnych na podczerwień firm Promecon, Mecontrol, Enertechnix oraz PyroMETRIX.

Zapraszamy do współpracy.


Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Termochem. PPHU
NIP
7330001259
REGON
004345658
Rok założenia
1989

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Termochem. PPHU
  • Jaki jest adres firmy Termochem. PPHU Adres to: 95-015 Głowno , Bielawska 3 (woj. łódzkie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Termochem. PPHU E-mail to: tch@termochem.com.pl
  • Jaki jest NIP firmy Termochem. PPHU NIP to: 7330001259
  • Jaki jest numer REGON firmy Termochem. PPHU Numer REGON to: 004345658
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Termochem. PPHU Współrzędne geograficzne to: 51.966533°N 19.720031°E
Obowiązek informacyjny