Agencja Pracy Tymczasowej Staffline Sp. z o.o.

Oferta

Agencja pracy tymczasowej Staffline swoją siedzibę ma w Gliwicach. Początek naszej działalności sięga 2011 roku. Prowadzimy filię dużego brytyjskiego przedsiębiorstwa funkcjonującego na rynku od roku 1986. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom skutecznie zrealizowanych zleceń mamy dobrą opinię i cieszymy się zaufaniem klientów. Specjalizujemy się w niesieniu kompleksowej pomocy w znalezieniu pracy. Ofertę kierujemy zarówno do pracodawców, jak i do pracowników.

Zapewniamy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Współpracę opieramy na dialogu i zrozumieniu Państwa potrzeb. Najważniejsza jest dla nas jakość, dlatego podczas rekrutacji pracowników przestrzegamy najwyższych standardów. Z naszą pomocą znalezienie dobrze płatnej pracy nie będzie dłużej problemem.

U nas możecie Państwo liczyć na specjalistyczne doradztwo zawodowe. Z myślą o potrzebach rynku przygotowaliśmy szeroką ofertę. Jesteśmy przekonani, że sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Zależy nam na współpracy z osobami nie bojących się nowych wyzwań, chcących się rozwijać i zmotywowanych do pracy.

Mamy propozycje na przykład dla operatorów wózków jezdniowych i wózków unoszących oraz magazynierów. Zatrudniamy wykwalifikowaną doradców, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w znalezieniu odpowiedniej posady. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia prowadzonej przez nas strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami oferty. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań.

Zapraszamy do skorzystania z fachowych usług pośrednictwa pracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej
KRS
0000478762
NIP
6312650716
REGON
24296416000000
Rok założenia
2012
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej
  • Jaki jest adres firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Adres to: 44-100 Gliwice , Chopina 2 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Kontakt telefoniczny to: 32 232 06 29
  • Jaki jest e-mail do firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej E-mail to: michal.koba@staffline.co.uk
  • Jaki jest numer KRS firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Numer KRS to: 0000478762
  • Jaki jest NIP firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej NIP to: 6312650716
  • Jaki jest numer REGON firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Numer REGON to: 24296416000000
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej Współrzędne geograficzne to: 50.29176°N 18.65756°E
Informacja o przetwarzaniu danych