BuczakAuto

Oferta

Przedsiębiorstwo BuczakAuto znajduje się w Giebułtowie, w powiecie krakowskim, na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1991 roku. Specjalizujemy się w serwisowaniu pojazdów. 27-letnie doświadczenie sprawiło, iż wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku i poznaliśmy Państwa oczekiwania. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właściciel, Jerzy Buczak.

Zakres naszych obowiązków obejmuje naprawę nadwozi aluminiowych, naprawę układu kierowniczego, naprawę układu hamulcowego, napełnianie klimatyzacji, montaż alarmów samochodowych, likwidację szkód powypadkowych oraz przeprowadzanie przeglądów samochodowych.

Dodatkowo oferujemy diagnostykę komputerową, dzięki czemu jesteśmy w stanie odnaleźć nawet najmniejsze usterki i je usunąć. Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Motoryzacja to nie tylko nasza praca, ale i pasja, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra mechaników, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Potwierdzają to liczne certyfikaty i uprawnienia. Specjalizujemy się w renowacji pojazdów, gdzie zaliczamy polerowanie, diamentowanie i pranie. Przygotowujemy również samochody do przeglądów rejestracyjnych.

Zajmujemy się ustawianiem pełnej geometrii zawieszenia pojazdu, testowaniem podzespołów i poduszek powietrznych. Naprawiamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Obserwujemy auta w trakcie jazdy, zwracając uwagę na pracę silnika, ciśnienie doładowania, czas wtrysków i temperaturę.

Stawiamy na rozwój, dlatego w najbliższym czasie planujemy uruchomienie stanowisk do napraw blacharsko-lakierniczych pojazdów ciężarowych i autobusowych. Drugim profilem naszej działalności jest świadczenie całodobowej pomocy drogowej. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie dotrzeć na miejsce zdarzenia.

Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
BuczakAuto
NIP
9451540588
REGON
351194794

Opinie (1)

Średnia ocen

 • 5.0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Patryk

  • 5.0
  • 30-06-2019

  Polecam ten warsztat samochodowy wszystkim właścicielom samochodów dostawczych, Panowie znają się na specyfice tych aut i potrafią naprawić każdą usterkę.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: BuczakAuto
 • Jaki jest adres firmy BuczakAuto Adres to: 32-085 Giebułtów , św. Idziego 3 (woj. małopolskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy BuczakAuto Kontakt telefoniczny to: 12 397 22 44
 • Jaki jest e-mail do firmy BuczakAuto E-mail to: biuro@buczakauto.pl
 • Jaki jest NIP firmy BuczakAuto NIP to: 9451540588
 • Jaki jest numer REGON firmy BuczakAuto Numer REGON to: 351194794
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy BuczakAuto Współrzędne geograficzne to: 50.1400269°N 19.8837732°E
Obowiązek informacyjny