Profisnet Krzysztof Rypiński

 • Kasy fiskalne
 • Montaż systemów telewizji przemysłowej
 • 81-646 Gdynia , Niska 1 lok. c/21 (woj. pomorskie)

Oferta

Firma ProfisNet, prowadzona przez Krzysztofa Rypińskiego, znajduje się w Gdyni. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń fiskalnych, a także we wdrażaniu optymalnych oprogramowań dostosowanych do przedsiębiorstw. Zapewniamy przy tym doradztwo informatyczne. Działamy na rynku od 1996 roku. Od tego czasu nieustannie się rozwijamy i poznajemy nowinki technologiczne, aby móc zapewnić naszym Klientom dostęp do najlepszych produktów.

Oferujemy urządzenia fiskalne od takich producentów, jak Elzab, Emar, Posnet, CAS, Dibal, Zebex, CipherLab, czy Argox. Zapewniamy duży wybór kas fiskalnych, wag elektronicznych, a także drukarek fiskalnych oraz komputerowych. Oprócz tego proponujemy wysokiej jakości metkownice, czytniki kart, czytniki kodów kreskowych bądź sprawdzarki cen. Dodatkowo dysponujemy kolektorami danych, a także pakowarkami próżniowymi. Ponadto zachęcamy do zakupu rejestratorów lub kamer IP.

Zgodnie z rozporządzeniem Min Finansów, od 1 kwietnia bieżącego roku kantory wymiany walut będą musiały wystawiać paragony.

Poniżej link do drukarki firmy ELZAB:
https://www.elzab.com.pl/pl/kasy/drukarki-sklepowe/z-elektroniczna-kopia-paragonow/zeta


Jako lider innowacji w sektorze Kas Fiskalnych, ELZAB SA dba o systematyczny rozwój poprzez doskonalenie swoich produktów. ELZAB SA wraz z InterRisk TU S.A. Vienna Insurance Group wprowadziła na rynek nowy Program - Ubezpieczenie Kas Fiskalnych. Oferowany Program, to kompleksowe ubezpieczenie dla nowo zakupionych Kas Fiskalnych na wypadek wystąpienia:
- awarii (Wariant Podstawowy)
- awarii, przypadkowego uszkodzenia oraz przepięcia prądu (Wariant Rozszerzony) pozwalające na sprawną i bezkosztową naprawę lub wymianę uszkodzonej Kasy Fiskalnej.

Ochrona ubezpieczeniowa świadczona jest przez okres 2 lub 3 lat - w zależności od wybranego przez Klienta wariantu ubezpieczenia. W przypadku wyboru przez Klienta Wariantu Rozszerzonego Ubezpieczyciel świadczy ochronę ubezpieczeniową w zakresie przypadkowego uszkodzenia i przepięcia prądu już w okresie gwarancji producenta, tj. już od dnia zakupu Kasy Fiskalnej. Zakupiona polisa ubezpieczeniowa daje Klientowi możliwość bezpłatnej naprawy uszkodzonej Kasy Fiskalnej oraz transportu "do" i "z" Serwisu. W przypadku braku możliwości lub nieopłacalności naprawy uszkodzona Kasa Fiskalna wymienia jest na Nową Kasę Fiskalną.

Zakres działalności przedsiębiorstwa ProfisNet, obejmuje świadczenie usług związanych z serwisem urządzeń fiskalnych, jak i instalacji systemów LAN i WAN. Ponadto oferujemy Państwu systemy sprzedaży zarówno dla sklepów, jak i gastronomii. Zapewniamy również komputery oraz oprogramowania antywirusowe, czy internetowe. W zakresie systemów telewizji przemysłowej, polecamy monitoring i alarmy.

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy ProfisNet w Gdyni.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Profisnet Krzysztof Rypiński
NIP
5861118728
REGON
191192385

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Profisnet Krzysztof Rypiński
 • Jaki jest adres firmy Profisnet Krzysztof Rypiński Adres to: 81-646 Gdynia , Niska 1 lok. c/21 (woj. pomorskie)
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Profisnet Krzysztof Rypiński Kontakt telefoniczny to: 602 666 326
 • Jaki jest e-mail do firmy Profisnet Krzysztof Rypiński E-mail to: krzysztof@profisnet.pl
 • Jaki jest NIP firmy Profisnet Krzysztof Rypiński NIP to: 5861118728
 • Jaki jest numer REGON firmy Profisnet Krzysztof Rypiński Numer REGON to: 191192385
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Profisnet Krzysztof Rypiński Współrzędne geograficzne to: 54.4976953855213°N 18.5079121059321°E
Obowiązek informacyjny