Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne

Oferta

Profesjonalne centrum księgowe, doradcze oraz informatyczne Boja znajduje się w Gdyni. Działamy w branży rachunkowej od 2009 roku. Posiadamy stabilną pozycję na rynku. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych i kadrowo- płacowych. Służymy doradztwem finansowym oraz gospodarczym.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych oraz przychodów i rozchodów. Nasze usługi księgowe obejmują rozliczenia podatkowe oraz ewidencję księgową. Rozliczenia ZUS w firmie wiążą się z comiesięcznym przekazywaniem dokumentów obejmujących składki ubezpieczeniowe, ewentualnych przerw w opłacaniu składek, a także wypłacanie świadczenia. Polecamy też usługi z zakresu składania deklaracji VAT oraz deklaracji PIT.

Ponadto świadczymy usługi finansowe obejmujące wnioski kredytowe i biznes plan. Z zakresu obsługi kadrowo-płacowej naliczamy wynagrodzenia, udzielamy porad dotyczących prawa pracy i sporządzamy dokumentację w sprawach pracowniczych. Kontrolujemy dokumenty historyczne pracowników. Ewidencjonujemy świadectwa lekarskie.

Prowadzimy inwentaryzacje. Zajmujemy się opracowywaniem zasad polityki rachunkowości i planu kont. Przygotowujemy instrukcje obiegu dokumentów. Wykonujemy też opracowywanie budżetów dla projektów inwestycyjnych.

Zachęcamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne
KRS
0000326698
NIP
9581611097
REGON
220761480
Rok założenia
2009
Liczba pracowników
21-50 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

 • 0.0
 • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne
 • Jaki jest adres firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne Adres to: 81-336 Gdynia , Czechosłowacka 3 (woj. pomorskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-16:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne Kontakt telefoniczny to: 783 997 033
 • Jaki jest e-mail do firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne E-mail to: biuro@boja.net.pl
 • Jaki jest numer KRS firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne Numer KRS to: 0000326698
 • Jaki jest NIP firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne NIP to: 9581611097
 • Jaki jest numer REGON firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne Numer REGON to: 220761480
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Boja. Sp. z o.o. Centrum Księgowe, Doradcze I Informatyczne Współrzędne geograficzne to: 54.53444°N 18.51505°E
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas