Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe

Oferta

Astoria-Ruszel działa nieprzerwanie od 1997 roku. Ośrodek zlokalizowany jest w Dziwnowie - nadmorskiej miejscowości z jedną z najpiękniejszych plaż nad Bałtykiem. Od lat świadczymy usługi hotelarskie i campingowe. Piękna okolica przyciąga wielu Klientów.

Oferta obejmuje drewniane domki wypoczynkowe, które wyposażone są we wszystkie potrzebne udogodnienia. Firma wynajmuje również domki o zabudowie bliźniaczej, parterowe, piętrowe oraz wolnostojące. Ogrodzony teren jest stale monitorowany. Zapewnia to wysokie bezpieczeństwo.

Domki letniskowe są w pełni wyposażone. Każdy z nich ma łazienkę z WC, natrysk i umywalkę. Kuchnia wyposażona jest w czajnik, zlewozmywak, chłodziarkę, kuchenkę elektryczną i naczynia. Wolnostojące domki 4- i 5-osobowe mają szafy, meble ogrodowe czy sprzęt plażowy, a kwatery 6- i 8-osobowe - 3 pokoje, kuchnie i łazienkę.

Otaczająca ośrodek wypoczynkowy urozmaicona okolica jest w stanie zapewnić rozrywkę osobie w każdym wieku. Bałtycki Park Dinozaurów jest idealnym miejscem na wycieczkę rodziców z dziećmi. Dodatkowo dla najmłodszych na terenie ośrodka udostępniony jest plac zabaw. Dorośli wolne chwile mogą spędzić na wędkowaniu, wycieczkach rowerowych lub grze w golfa.

Zapraszamy do odwiedzin.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe
NIP
9860020231
REGON
811064044
PKD
56.10.A
Rok założenia
1997
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe
  • Jaki jest adres firmy Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe Adres to: 72-420 Dziwnów , Koniecznego 5 (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe Kontakt telefoniczny to: 798 161 716
  • Jaki jest e-mail do firmy Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe E-mail to: astoria@astoria-dziwnow.pl
  • Jaki jest NIP firmy Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe NIP to: 9860020231
  • Jaki jest numer REGON firmy Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe Numer REGON to: 811064044
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Astoria-Ruszel. Usługi hotelarskie i campingowe Współrzędne geograficzne to: 54.02945°N 14.76755°E
Obowiązek informacyjny