Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o.

O firmie

Firma Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o. oferuje swoje usługi w branży Księgowi, rewidenci. Planty 19a, Dębno, województwo zachodniopomorskie - pod tym adresem można nas odwiedzić. Jeśli chcesz się z nami skontaktować, wybierz numer: 95 760 22 32.

Sprawdź adres firmy według współrzędnych: 52.73663N, 14.69946E.

Oferujemy fachowe usługi z zakresu rachunkowości, m.in. obsługę księgową, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz sporządzanie deklaracji podatkowych, w tym deklaracji ZUS. Nasza firma zajmuje się doradztwem podatkowym. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i stawiamy na indywidualne podejście do klienta. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług księgowych.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o.

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o.
  • Jaki jest adres firmy Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o. Adres to: 74-400 Dębno , Planty 19a (woj. zachodniopomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o. Kontakt telefoniczny to: 95 760 22 32
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Choszczno Sp. z o.o. Kancelaria biegłych rewidentów Sp. z o.o. Współrzędne geograficzne to: 52.73663°N 14.69946°E