Złota Przychodnia. NZOZ

Oferta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Złota Przychodnia znajduje się w Częstochowie. Działalność prowadzimy od 1998 roku. Zajmujemy się diagnozowaniem i leczeniem różnych chorób i schorzeń. Przyjmujemy pacjentów w różnym wieku, ale każdemu staramy się pomóc.

W naszej przychodni znajduje się wiele gabinetów, w których przyjmują tacy lekarze jak, laryngolog, lekarz rodzinny, ginekolog, internista, okulista, dietetyk, chirurg ogólny. Dodatkowo można się umówić na wizytę z położnikiem i specjalistą od chorób piersi.

Gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia medyczne, które umożliwiają nam przeprowadzanie bardzo dokładnych badań. Na podstawie uzyskanych wyników i rozmowy z pacjentem jesteśmy w stanie postawić diagnozę, a także rozpocząć leczenie. W oparciu o kontrakt NFZ działa u nas Poradnia Medycyny Rodzinnej i Poradnia Ginekologiczno-Położnicza.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra medyczna, która posiada wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku. Wiedzę i umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż otrzymają pomoc medyczną na najwyższym poziomie.

Prowadzimy też gabinet szczepień, w którym wykonujemy szczepienia w okresie noworodkowych, jak i szczepienia zalecane. Dodatkowo proponujemy autoszczepionki, które są przydatna w wypadku nawracających infekcji dróg oddechowych u dzieci, jak i dorosłych. W naszej przychodni wykonujemy też badania diagnostyczne laboratoryjne, takie jak badanie EKG, spirometryczne, USG, badanie przepływu krwi w żyłach i badanie płodu w wersji 3D i 4D.

Kobiety w ciąży mogą liczyć na liczne porady i konsultacje ginekologiczne, opiekę, badania cytologiczne, a także krioterapię nadżerek szyjek macicy. Oferujemy również pełen zakres usług pielęgniarskich, takich jak iniekcje domięśniowe, podskórne i dożylne oraz opatrywanie ran i drobne zabiegi chirurgiczne.

Pacjenci mogą też skorzystać z zabiegów rehabilitacyjnych, które odbywają się w naszym gabinecie fizykoterapii. Proponujemy prądy selektywne i łóżko z lampami na podczerwień. Od lat prowadzimy profilaktykę schorzeń cywilizacyjnych, takich jak otyłość, miażdżyca i cukrzyca. Czynnie propagujemy właściwą i zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną.

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i zdrowiu. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia wizyty. Nasza przychodnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 18:00.

Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Złota Przychodnia NZOZ
NIP
5732305144
REGON
151401348004
Rok założenia
1998
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Złota Przychodnia NZOZ
  • Jaki jest adres firmy Złota Przychodnia NZOZ Adres to: 42-218 Częstochowa , Łódzka 140 (woj. śląskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Złota Przychodnia NZOZ Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-18:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Złota Przychodnia NZOZ Kontakt telefoniczny to: 34 322 51 14
  • Jaki jest e-mail do firmy Złota Przychodnia NZOZ E-mail to: zlotaprzychodnia@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Złota Przychodnia NZOZ NIP to: 5732305144
  • Jaki jest numer REGON firmy Złota Przychodnia NZOZ Numer REGON to: 151401348004
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Złota Przychodnia NZOZ Współrzędne geograficzne to: 50.8313279607843°N 19.1034118235294°E
Informacja o przetwarzaniu danych