Centrum Czyszczenia Gmaj

Oferta

Prowadzone przez nas centrum czyszczenia Gmaj znajduje się w Częstochowie, w województwie śląskim. Na rynku działamy od ponad 15 lat. Naszą specjalnością są usługi czyszczące, podczas świadczenia których wykorzystujemy najnowsze technologie.

Głównym przedmiotem prowadzonej przez nas działalności jest czyszczenie i konserwacja nawierzchni różnego rodzaju. Zajmujemy się kompleksowym praniem, odplamianiem, czyszczeniem i suszeniem, a nawet impregnowaniem dywanów, wykładzin i chodników. Zapewniamy dojazd do klienta. W krótkim czasie możemy wyczyścić dywan, np. wełniany lub polipropylenowy. Dodatkowo pozbędziemy się gumy do żucia, plasteliny lub przykrego zapachu.

Oferta naszej firmy to też gruntowne czyszczenie i konserwowanie podłóg oraz posadzek: drewnianych, kamiennych, metalowych i PCV. W krótkim czasie wyczyścimy i zakonserwujemy gresy czy płytki. Natomiast nałożenie powłok polimerowych i impregnatów przełoży się na dłuższą żywotność powierzchni.

W ofercie firmy znajdą Państwo też usługi obejmujące czyszczenie i pranie tapicerki, zarówno samochodowej, jak i meblowej. Skutecznie wyczyścimy tapicerkę skórzaną lub materiałową, a także zajmiemy się jej renowacją.

Zapraszamy do kontaktu.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Centrum Czyszczenia Gmaj
NIP
7721048348
Rok założenia
2013

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Centrum Czyszczenia Gmaj
  • Jaki jest adres firmy Centrum Czyszczenia Gmaj Adres to: 42-202 Częstochowa , al. Najświętszej Maryi Panny 4 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Centrum Czyszczenia Gmaj Kontakt telefoniczny to: 694 137 047
  • Jaki jest e-mail do firmy Centrum Czyszczenia Gmaj E-mail to: centrum.czyszczenia@gmail.com
  • Jaki jest NIP firmy Centrum Czyszczenia Gmaj NIP to: 7721048348
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Centrum Czyszczenia Gmaj Współrzędne geograficzne to: 50.8120733°N 19.124988°E
Obowiązek informacyjny