El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek

Oferta

Siedziba naszej firmy El-Inst zlokalizowana jest w Czerwionce-Leszczynach, na terenie powiatu rybnickiego, w województwie śląskim. Świadczymy usługi instalacyjne od ponad trzynastu lat. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Jacek Stencel.

Nasze prace instalacyjne obejmują montaż oraz konserwację urządzeń elektrycznych. Zapewniamy bezpieczne podłączenie wszelkiego sprzętu w mieszkaniach, domach oraz obiektach budowlanych.

Poradzimy sobie z każdą usterką i poważniejszą awarią instalacji elektrycznych. Podejmujemy się zadań związanych z przeglądami instalacji elektrycznych, oferując rzetelne i fachowe sprawdzanie stanu technicznego urządzeń.

Zajmujemy się montażem oświetlenia oraz wymianą tablic elektrycznych. Nasi pracownicy poradzą sobie z przenoszeniem liczników elektrycznych. Specjalizujemy się w instalacji gniazdek oraz podłączeniu płyt elektrycznych.

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, dlatego zapewniamy zadania w zakresie montażu okablowania oraz wymiany elementów instalacji elektrycznych.

Podczas prac montażowych instalujemy uziemienie z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. W dodatku współpracujemy z producentami materiałów i narzędzi elektroinstalacyjnych, którzy dostarczają nam najwyższej jakości produkty.

Prowadzimy serwis instalacji elektrycznych całodobowo.

Korzystamy z najnowszego sprzętu oraz narzędzi. Do tej pory zaufało nam wiele osób. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Podłączamy urządzenia fachowo, aby mogły sprawdzić się przez wiele lat.

Zapraszamy.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek
NIP
6351143490
REGON
278020257
PKD
43.21.Z
Rok założenia
2003
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek
  • Jaki jest adres firmy El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek Adres to: 44-230 Czerwionka-Leszczyny , Parkowa 2a/2/6 (woj. śląskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek Kontakt telefoniczny to: 604 991 137
  • Jaki jest e-mail do firmy El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek E-mail to: el_inst@o2.pl
  • Jaki jest NIP firmy El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek NIP to: 6351143490
  • Jaki jest numer REGON firmy El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek Numer REGON to: 278020257
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy El_Inst Usługi elektryczne Stencel Jacek Współrzędne geograficzne to: 50.14822°N 18.67851°E
Obowiązek informacyjny