Perełka. Szołtysek Maria, mgr inż. Biuro rachunkowe

Oferta

Biuro rachunkowe Perełka powstało w 1995 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Chudowie, w powiecie gliwickim, na terenie województwa śląskiego. Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych i firm. Właścicielką jest mgr inż. Maria Szołtysek. 24-letnie doświadczenie sprawiło, iż poznaliśmy Państwa oczekiwania i wypracowaliśmy sobie ugruntowaną pozycję na rynku.

Oferujemy obsługę księgową firm, rozliczanie podatków PIT, CIT i VAT, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, a także obsługę kadrowo-płacową. Do naszych obowiązków należy też wykonywanie skrupulatnych rozliczeń, prowadzenie ksiąg handlowych i udzielanie porad związanych z rachunkowością.

Pracujemy przy pomocy nowoczesnych technologii, dzięki czemu całkowity proces przebiega znacznie szybciej, a my możemy przygotować dokumenty dla klientów i na bieżąco monitorować sytuację finansową firm. Specjalizujemy się też w prowadzeniu ewidencji ryczałtu ewidencjonowanego, audytów zewnętrznych i akt osobowych pracowników.

Zatrudniani przez nas księgowi charakteryzują się ogromną wiedzą i umiejętnościami, niezbędnymi do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Pomagamy też w uzupełnianiu dokumentów, które należy złożyć w Urzędzie Skarbowym lub Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Od lat zgłaszają się do nas klienci, którzy zarządzają więcej niż jedną firmą. W tym zakresie zapewniamy wyprowadzanie zaległości finansowych i systematyczne uzupełnianie ksiąg przychodów i rozchodów. Wówczas w papierach zapanuje ład i porządek. Warto zgłosić się do doświadczonego księgowego, niż na własną rękę działać, gdyż nie wiadomo jakie byłyby tego skutki.

Zależy nam na Państwa zadowoleniu, dlatego do każdego klienta podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Zapewniamy rzetelność i ochronę danych osobowych. W razie potrzeby odpowiemy na wszystkie pytania z Państwa strony.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek
NIP
6310208873
REGON
270548728
PKD
69.20.Z
Rok założenia
1991
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (1)

Średnia ocen

 • 5,0
 • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
 • Dariusz

  • 5,0
  • 03-02-2019

  Pracownicy tej firmy pomogli mi przy wypełnianiu deklaracji, które musiałem dostarczyć do Urzędu Skarbowego. Polecam!

Najczęściej zadawane pytania

 • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek
 • Jaki jest adres firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek Adres to: Chudów , Boczna 14 , 44-177 Gierałtowice (woj. śląskie)
 • Jakie są godziny otwarcia firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 07:00-15:00
 • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek Kontakt telefoniczny to: 32 235 71 71
 • Jaki jest e-mail do firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek E-mail to: biuroperelka@o2.pl
 • Jaki jest NIP firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek NIP to: 6310208873
 • Jaki jest numer REGON firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek Numer REGON to: 270548728
 • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Perełka Biuro rachunkowe Maria Szołtysek Współrzędne geograficzne to: 50.2119396862745°N 18.7781304705882°E
Obowiązek informacyjny