Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe

O firmie

Interesują cię usługi z branży Transport samochodowy? Skorzystaj z oferty firmy Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe . Zapraszamy zainteresowanych do odwiedzenia nas pod adresem Grudzińskich 34, Chodzież w województwie wielkopolskim. Korzystanie z usług możliwe jest w godzinach: Pn.-Pt.: 08:00-16:00.

W naszym biznesie pracę znalazło wielu fachowców. Zatrudniamy 2-5 pracowników. Chcesz szybko do nas dotrzeć? Sprawdź współrzędne: 52.97645N, 16.92496E.

Nasza firma zajmuje się transportem samochodowym. Nieustannie poszerzamy naszą wiedzę i dbamy o stan techniczny używanych przez nas środków transportu. Jesteśmy firmą transportową, która stale się rozwija i podchodzi do każdego klienta indywidualnie. Gwarantujemy bezpieczeństwo i punktualność przewozu. Stawiamy na usługi transportowe wysokiej jakości.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe
Liczba pracowników
2-5 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe
  • Jaki jest adres firmy Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe Adres to: 64-800 Chodzież , Grudzińskich 34 (woj. wielkopolskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Jarex s.c. Przedsiębiorstwo transportowe Współrzędne geograficzne to: 52.97645°N 16.92496°E
Obowiązek informacyjny