Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Oferta

Nazywam się Danuta Pilarczyk i nieprzerwanie od 1996 roku działam jako pośrednictwo ubezpieczeniowe. Moje biuro znajduje się w Bytowie, w województwie pomorskim.

Rozpoczynając działalność postawiłam sobie za cel zagwarantowanie moim Klientom najwyższej jakości ubezpieczeń, z uwzględnieniem ich osobistej sytuacji. Zawsze bowiem dokładnie orientuję się, jaki rodzaj ubezpieczenia będzie dla Państwa najwłaściwszy. Prowadzę doradztwo ubezpieczeniowe, a moje kompetencje i podejście doceniło już wielu Klientów.

W ofercie posiadam różnego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia budowlane, OC i AC, jak również Assistance, ubezpieczenia na życie, majątkowe, mieszkaniowe i od kradzieży. Cały czas aktualizuję swoją wiedzę w związku ze zmieniającymi się przepisami dzięki czemu w sprawie ubezpieczeń nic nie może mnie zaskoczyć.

Proponuję też ubezpieczenia grupowe dostępne dla pracowników firm. Z kolei ubezpieczenia na życie gwarantują bezpieczeństwo finansowe Klientów wraz z rodzinami, ubezpieczenie zdrowotne zaś jest doskonałym rozwiązaniem w przypadkach związanych z zachorowaniami i pobytami w szpitalu.

Każdego Klienta traktuję w sposób indywidualny. Moje rzetelne i skrupulatne podejście wynika z szacunku zarówno do Klienta, jak i wykonywanych obowiązków. Jeżeli cenią sobie Państwo wysoką jakość usługi i kompetencje to moja oferta jest dla Was odpowiednia.

Serdecznie zapraszam.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe
NIP
8421081537
REGON
770851061
PKD
66.22.Z
Rok założenia
1996
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe
  • Jaki jest adres firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe Adres to: 77-100 Bytów , Dworcowa 17a lok. 17 (woj. pomorskie)
  • Jakie są godziny otwarcia firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe Godziny otwarcia to: Pn.-Pt.: 08:00-16:00
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe Kontakt telefoniczny to: 509 816 462
  • Jaki jest e-mail do firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe E-mail to: danuta.pilarczyk@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe NIP to: 8421081537
  • Jaki jest numer REGON firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe Numer REGON to: 770851061
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Pilarczyk Danuta. Pośrednictwo ubezpieczeniowe Współrzędne geograficzne to: 54.1631007356174°N 17.4872689960025°E
Obowiązek informacyjny