Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska

  • Rzeczoznawcy
  • 89-200 Bydgoszcz , Jana Karola Chodkiewicza 15 lok. 317 (woj. kujawsko-pomorskie)

Oferta

Nazywam się Katarzyna Wolska i jestem wykwalifikowanym rzeczoznawcą majątkowym. Moje biuro Fidem znajduje się w Szubinie, w powiecie nakielskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Na rynku działam od 2014 roku. Do moich podstawowych zadań należy szacowanie wartości nieruchomości. Podejmuję się wyceny nieruchomości przemysłowych, gruntowych i lokalowych, np. lokali użytkowych. Zajmuję się wyceną ograniczonych praw rzeczowych i wyceną nieruchomości komercyjnych: biurowych, usługowych, hotelowych, handlowych i magazynowych.

Wyceniam również nieruchomości niezabudowane i budynki. Ponadto zajmuję się analizowaniem rynku, opłacalności inwestycji i skutków finansowych uchwalenia bądź zmiany planów miejscowych. Uzupełnieniem oferty jest sporządzanie kosztorysów. Klienci mogą liczyć z mojej strony na fachowe doradztwo inwestycyjne.

Z moich usług korzystają deweloperzy, doradcy kredytowi i doradcy rynku nieruchomości. Ofertę kieruję do zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych i pośredników w obrocie nieruchomościami.

Zapraszam do kontaktu wszystkie zainteresowane osoby.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska
NIP
5621512041
REGON
092552305
Rok założenia
2014

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska
  • Jaki jest adres firmy Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska Adres to: 89-200 Bydgoszcz , Jana Karola Chodkiewicza 15 lok. 317 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska Kontakt telefoniczny to: 515 280 850
  • Jaki jest NIP firmy Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska NIP to: 5621512041
  • Jaki jest numer REGON firmy Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska Numer REGON to: 092552305
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Fidem Wycena Nieruchomości Rzeczoznawca Majątkowy Katarzyna Wolska Współrzędne geograficzne to: 53.1331401136622°N 18.0175231283145°E
Obowiązek informacyjny
Szukamy klientów

Podpowiadamy jak zdobyć klientów. Sprawdź!

Reklamuj się u nas