A. Falgowski. Pomoc drogowa

Oferta

Oferta naszej firmy PUT, prowadzonej przez Andrzeja Falgowskiego, skierowana jest do osób, którzy potrzebują pilnej pomocy na drodze. Siedziba naszego przedsiębiorstwa mieści się w Bydgoszczy, jednak podejmujemy się realizacji wszelkich usług również w innych miejscowościach. Wieloletnie doświadczenie w branży, przekłada się na wysoką jakość realizowanych zleceń.

Oferujemy całodobową pomoc drogową. Dysponujemy specjalistycznymi lawetami, umożliwiającymi nam holowanie pojazdów wszelkich typów, w tym osobowych, dostawczych, a nawet ciężarowych. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, Klientom służąc fachowym doradztwem. Na miejscu awarii zjawiamy się naprawdę szybko i zapewniamy bezpieczny przewóz uszkodzonych pojazdów. Zespół naszych specjalistów rzetelnie i sprawnie wykonuje wszelkie prace.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje również mechanikę pojazdową oraz blacharstwo i lakiernictwo. Posiadamy nowoczesny i w pełni wyposażony warsztat samochodowy, w którym każdy z Klientów ma zapewnioną kompleksową obsługę.

Dodatkowo, podczas gdy my naprawiamy uszkodzony samochód, Państwo mogą zupełnie bezpłatnie wynająć samochód z naszej wypożyczalni. Oferujemy auta osobowe oraz dostawcze i ciężarowe, dzięki czemu w trakcie naprawy będą Państwo mogli wykonywać wszelkie obowiązki.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
A. Falgowski. Pomoc drogowa
NIP
5541234686
REGON
090402145
PKD
52.21.Z
Rok założenia
1990
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: A. Falgowski. Pomoc drogowa
  • Jaki jest adres firmy A. Falgowski. Pomoc drogowa Adres to: 85-792 Bydgoszcz , Szczęśliwa 5 lok. 5 (woj. kujawsko-pomorskie)
  • Jaki jest kontakt telefoniczny do firmy A. Falgowski. Pomoc drogowa Kontakt telefoniczny to: 601 644 620
  • Jaki jest e-mail do firmy A. Falgowski. Pomoc drogowa E-mail to: andrzejfalgowski@op.pl
  • Jaki jest NIP firmy A. Falgowski. Pomoc drogowa NIP to: 5541234686
  • Jaki jest numer REGON firmy A. Falgowski. Pomoc drogowa Numer REGON to: 090402145
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy A. Falgowski. Pomoc drogowa Współrzędne geograficzne to: 53.1495846862745°N 18.1514436470588°E
Obowiązek informacyjny