Transport Grzegorz Kalinowski

Oferta

Transport to profesjonalna firma przewozowa. Właścicielem firmy jest Grzegorz Kwiatkowski. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Białymstoku, na terenie województwa podlaskiego. Posiadamy bogate doświadczenie, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Specjalizujemy się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. W zakresie naszej działalności leży przewóz osób z bagażem oraz przewóz towarów. Specjalizujmy się w przewozie paczek. Dodatkowo naszym Klientom proponujemy wynajem w pełni wyposażonych autokarów dziewięcioosobowych.

Oferta naszej firmy obejmuje transport do Niemiec oraz do Polski. Odbieramy pasażerów z wielu miejsc w kraju, w tym z Warszawy, Łodzi, Wrocławia czy Konina. Docieramy do kilkunastu miast i miejscowości w Niemczech, m.in. do Berlina, Erfurtu, Wurzburga czy Stuttgartu. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy specjalną ofertę z zakresu transportu samochodów na lawecie.

Nasze pojazdy są nowoczesne i komfortowe. Posiadają klimatyzację, ogrzewanie, telewizję oraz przyciemniane szyby. Zapewniamy, że dbamy o czystość i porządek ich wnętrz. Ponadto pojazdy przechodzą regularne, niezbędne przeglądy techniczne. Naszym priorytetem jest Państwa bezpieczeństwo w trakcie jazdy, dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych kierowców. Nasi pracownicy doskonale znają trasy polskie i zagraniczne.

Zapraszamy. Gwarantujemy przyjemną i bezpieczną podróż.

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Transport Grzegorz Kalinowski
NIP
5421421440
REGON
200434933
Rok założenia
2011

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0.0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj

Licznik znaków:

Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest nazwa firmy Nazwa to: Transport Grzegorz Kalinowski
  • Jaki jest adres firmy Transport Grzegorz Kalinowski Adres to: 15-195 Białystok , Jacka Malczewskiego 14 (woj. podlaskie)
  • Jaki jest e-mail do firmy Transport Grzegorz Kalinowski E-mail to: g.kalinowski14@wp.pl
  • Jaki jest NIP firmy Transport Grzegorz Kalinowski NIP to: 5421421440
  • Jaki jest numer REGON firmy Transport Grzegorz Kalinowski Numer REGON to: 200434933
  • Jakie są współrzędne geograficzne firmy Transport Grzegorz Kalinowski Współrzędne geograficzne to: 53.148662860031°N 23.2072120390658°E
Obowiązek informacyjny