Orliman PL Sp. z o.o.

Aktualizuj dane

Informacje szczegółowe

Tel./fax
43 821 93 89
Tel.
43 656 90 54
Kom.
503 032 055

Oferta

Spółka Orliman PL jest nowoczesną firmą zajmującą się sprzedażą sprzętów ortopedycznych znanych i renomowanych marek. Nasze przedsiębiorstwo mieści się w Sieradzu, w województwie łódzkim. Wieloletnie doświadczenie w branży bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferujemy produkty najlepszych firm, w tym:
  • Arnetec
  • Pediatric
  • Sport
  • Orliven
Nasze akcesoria rehabilitacyjne spełniają najsurowsze europejskie normy, a co za tym idzie są całkowicie bezpieczne. Pozwalają one szybko dojść do zdrowia po doznaniu kontuzji oraz pomagają skutecznie zapobiec występowaniu urazów. W naszej ofercie posiadamy bogaty asortyment sprzętów stabilizujących dla osób na wózkach inwalidzkich, czy też długotrwale leżących. Oferujemy również produkty korekcyjne oraz wspomagające leczenie dzieci, które uległy kontuzji. Natomiast sportowcom proponujemy zakup specjalistycznych ochraniaczy stabilizujących kończyny oraz wspomagających leczenie różnorodnych kontuzji. W sprzedaży posiadamy także akcesoria, które usprawniają wykonywanie codziennych czynności przez seniorów oraz osoby chorujące na cukrzycę.

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo bogaty asortyment temblaków oraz ortez i stabilizatorów, a także szyn i łusek dłoniowo-przedramiennych. Sprzedajemy również podciągi i ściągacze oraz wysokiej jakości gorsety i kamizelki. Niewątpliwym uzupełnieniem naszej oferty są profesjonalne pasy, w tym pasy stomijne, a także szelki i tutory. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż korektorów halluksów oraz butów i wkładek ortopedycznych, a także podpiętek. Osobom zainteresowanym naszą ofertą możemy również zaproponować zakup pelotów, rurek oraz żelów polimerowych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu. Katalog wszystkich dostępnych produktów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Orliman PL Sp. z o.o.
NIP
5252531975
REGON
14613067200000
PKD
4646Z
Rok założenia
2012
Liczba pracowników
6-10 osób

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.