Kuczyński Maciej

Aktualizuj dane

Oferta

Zakład odzieżowy prowadzony przez Macieja Kuczyńskiego zlokalizowany jest w Pile. Jesteśmy producentem odzieży roboczej oraz fartuchów. Działalność rozpoczęliśmy już w 1999 roku. Oferta skierowana jest nie tylko do osób fizycznych, ale także podmiotów gospodarczych. Naszymi klientami są przedstawiciele różnych branż, na przykład medycznej, fryzjerskiej, gastronomicznej czy handlowej. Do odwiedzenia nas zachęcamy nie tylko przedstawicielki płci żeńskiej, ale również panów.

Mamy Państwu do zaproponowania bogatą ofertę fartuchów oraz odzieży ochronnej wykonanej z wysokogatunkowych materiałów, które nie ulegną zniszczeniu po pierwszym praniu, a swój kolor utrzymają przez długi czas. Tkaniny, z których powstają nasze ubrania odpowiadają polskim i europejskim normom. Zależy nam na Państwa komforcie, dlatego zapewniamy szeroki wybór spośród pełnej gamy wzorniczej i kolorystycznej. Odzież występuje w rozmiarach od XS do XXXXXL. Dodatkowo w celu urozmaicenia i udekorowania materiałów wykonujemy haft komputerowy. Dysponujemy wysokogatunkowym sprzętem, dlatego robimy to szybko, estetycznie i efektownie.

Największym zainteresowaniem klientów cieszą się zapaski oraz fartuszki, które występują w różnych stylach i barwach. Dodatkowo specjalizujemy się w świadczeniu drobnych usług krawieckich. Naniesiemy wszelkie niezbędne poprawki czy przeróbki, skrócimy spodnie, a także wszyjemy zamki.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej lub do kontaktu telefonicznego w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Kuczyński Maciej
NIP
7641623661
REGON
570854686
Rok założenia
1999
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.