Magdalena Czachor-Radka

Aktualizuj dane

Oferta

Właścicielką naszego serwisu zlokalizowanego w Mielcu jest Magdalena Czachor-Radka. Na rynku działamy od 2008 roku, oferując usługi związane ze skupem, sprzedażą i zamianą turbosprężarek. Oferujemy fachową regenerację turbin do samochodów osobowych, ciężarowych, sprzętu budowlanego i maszyn rolniczych. Przyjmujemy zlecenia od osób fizycznych, warsztatów samochodowych, autoryzowanych serwisów z całego kraju.

Naprawa turbosprężarki jest skomplikowanym procesem. Rozpoczynamy ją od rozbiórki. Następnie myjemy i czyścimy wszystkie elementy, wyważamy wirnik z wykorzystaniem specjalistycznej maszyny oraz zbroimy turbinę z wykorzystaniem oryginalnych części. Oferta obejmuje również realizację prac w zakresie doważania wysokoobrotowego i złożenia turbiny w całość. Na wykonaną usługę dajemy 12-miesięczną gwarancję.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom zajmujemy się regeneracją turbosprężarek ze zmienną geometrią oraz turbin ze sterownikiem elektronicznym. Podejmujemy się naprawy turbin takich marek, jak m.in. Garrett, Holset, IHI czy Mitsubishi.

W ofercie posiadamy szeroki wybór nowych turbosprężarek do wszystkich rodzajów samochodów i maszyn rolniczych. Prowadzimy także sprzedaż siłowników podnoszenia kabiny i pomp podnoszenia kabin do samochodów ciężarowych. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz terminową realizację.

Szukasz sprawdzonego serwisu turbin? Skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci fachowej pomocy.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Magdalena Czachor-Radka
NIP
8171754164
REGON
180371975
Rok założenia
2008
Liczba pracowników
1 osoba

Opinie (1)

Średnia ocen

  • 5,0
  • 1 opinia
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.
  • Błażej_38

    • 5,0
    • 29.10.2017

    Polecam