Mar-Grawer Pracownia Artystyczno-Grawerska

Aktualizuj dane

Oferta

Pracownię Artystyczno-Grawerską Mar-Grawer znajdą Państwo w Kędzierzynie-Koźlu. Na rynku działamy od kilku lat, zapewniając najwyższy poziom obsługi w zakresie grawerowania na różnych powierzchniach. Pracownię wyposażyliśmy w nowoczesny laser typu CO2, dzięki któremu możemy precyzyjnie i wydajnie wykonywać małe detale, zapewniając przy tym wysoką jakość wykonania i trwałość. Gwarantujemy wysoką powtarzalność logotypów.

Zajmujemy się grawerowaniem laserowym oraz mechanicznym, w zależności od Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie grawerować na różnych materiałach, począwszy od skóry i papieru, poprzez ceramikę, szkło czy metale powlekane, a skończywszy na akrylu, pleksi, gumie i drewnie.

Można nam zlecić wykonanie graweru na gadżetach reklamowych, identyfikatorach, tabliczkach imiennych, breloczkach do kluczy, tabliczkach opisowych do szaf sterowniczych oraz wielu innych przedmiotach.

Oferujemy także usługi związane z wycinaniem laserowym np. elementów konstrukcyjnych. Pracujemy na drewnie, tworzywach sztucznych, papierze, kartonie i materiałach drewnopodobnych. Krawędzie wyciętych elementów są gładkie, co sprawia, że nie muszą być poddawane dodatkowej obróbce. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu.

Informacje handlowe

Nazwa rejestrowa
Mar-Grawer Pracownia Artystyczno-Grawerska
NIP
7491382083

Opinie (0)

Średnia ocen

  • 0,0
  • 0 opinii
Dodaj opinię Anuluj
Kod weryfikujący
Dziękujemy, Twoja opinia pojawi się na serwisie po pozytywnej moderacji.
Wystąpił błąd podczas dodawania opinii.