Baza firm, adresy, telefony - BiznesFinder.plBiznes Finder to profesjonalny katalog firm, wyszukiwarka, dzięki której znajdziesz cenne informacje biznesowe o firmach. Dzięki nam poznasz dane kontaktowe i operacyjne, dane finansowe, informacje o kadrach i wiele innych danych dotyczących wybranych firm. Udostępniamy Ci narzędzie niezbędne przy wyborze partnera biznesowego czy też zawieraniu transakcji.

Najpopularniejsze firmy

T.M Czerwińscy. Zakład szklarski

Zakład szklarski w Okuniewie działa na rynku od 1990 roku. Znakomita lokalizacja (25 km od centrum Warszawy) umożliwia nam świadczenie usług dla klientów z całego województwa mazowieckiego

Drwal II

Drwal II to autoryzowany sklep oferujący maszyny, urządzenia i akcesoria marki Husqvarna. Posiadamy dwa oddziały - jeden z nich mieści się w Nidzicy, a drugi jest usytuowany w Mławie.

Marpol

Siedziba naszej firmy znajduje się w Trzebini, w województwie małopolskim. Na polskim rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2005 roku. Oferujemy Państwu bogaty wybór quadów firmy Romet, które świetnie nadają się do szaleństw w trudnym terenie, ale także do szybkiego i bezpiecznego przemieszczania się w w pracy czy na terenie gospodarstwa domowego.

Stomadent. M. Pichit

Stomadent to dynamicznie rozwijająca się klinika stomatologiczna działająca w Radomsku od wielu lat. Zatrudniamy kompetentny i doświadczony zespół stomatologów oraz dysponujemy nowoczesnym sprzętem dentystycznym, dzięki czemu leczenie zębów przeprowadzamy bezboleśnie, skutecznie i precyzyjnie.

Koman. Projekty, instalacje elektryczne, automatyka przemysłowa

Siedziba firmy Koman znajduje się w Rybniku, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo zarządzane jest przez Pana Andrzeja Zielonkę.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5